Silicon Power | Helios 101 | 8 GB | USB 2.0 | Blue
- Preces kods: 080113
- EAN: 4712702617245
- MPN: SP008GBUF2101V1B
6.98€
Bez nodokļa: 5.77€
| Ražotājs | Silicon Power |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Produkta krāsa | Blue |
| Kapacitāte | 8 GB |
| Interfeisa tips | USB 2.0 |
| Producer product name | Helios 101 |
| Formas faktors | Cap |
| Sertifikācija | RoHS |
| Materiāls | Aluminium |
| USB nepieciešams | Yes |
| USB barošana | Yes |
| Minimālās sistēmas prasības | Windows 7, Windows Vista, WinXP, Win2000, Mac 10.3.X above, Linux 2.6.X above |
| Dimensijas (WxDxH) | 55.5 x 19.0 x 7.1 mm +/-0.3mm mm |
| Atbalstītās Linux operētājsistēmas | Yes |
| Standarts Plug and Play | Yes |
| Atbalstītās Windows operētājsistēmas | Windows 2000, Window |
| Atbalstītās Mac operētājsistēmas | Mac OS X 10.3 Panthe |
| USB versija | Universal Serial Bus 1.1 & 2.0 compatible (USB) |
| Svars | 10 g |
| Platums | 1.9 cm |
| Augstums | 5.55 cm |
| Dziļums | 7.1 cm |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 70 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -40 - 85 °C |
| Iepakojuma tips | Blister |
| Tips | USB Flash |
| Kapacītāte | 8 GB ml |
| Citas funkcijas | * The state of art aluminum matt finish surface with anti-scratch, fingerprint free and trendy design* The chain-hook design as accessories or key-chains* True plug and play, no external power required* No driver needed except for Win 98/ 98SE (The driver needs to be downloaded from official website)* Compliant with RoHS requirement* SP Widget free download software features seven main functions to maximize your SP USB flash drive* Lifetime Warranty |
| Net weight | 0.004 kg |
| USB pieslēgvieta | Universal Serial Bus 1.1 & 2.0 compatible (USB) |
| Gross weight | 0.014 kg |
| Packing quantity | 1 pcs |
| TI weight (kg) | 0 kg |
| Volume (m3) | 0.000085 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Gross depth (mm) | 85 mm |
| Gross width (mm) | 8 mm |
| Gross height (mm) | 125 mm |
| Paper/Pasteboard | 9 g |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Plastic (No PET) | 1 g |
| Palette Qty | 20329 pcs |