Brother | TZE-151 Laminated Tape | Black on Clear | TZe | 8 m | 2.4 cm
- Preces kods: 082433
- EAN: 4977766684996
- MPN: TZE151
16.59€
Bez nodokļa: 13.71€
| Ražotājs | Brother |
| Garantija | 0 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | JP |
| Lentes garums | 8 m |
| Produkta krāsa | Black on Clear |
| Lentes tips | TZe |
| Lentes izmērs | 2.4 cm |
| Producer product name | TZE-151 Laminated Tape |
| Net weight | 0.07 kg |
| Gross weight | 0.08 kg |
| Paper/Pasteboard | 26.00 g |
| Plastic (No PET) | 4.00 g |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Gross depth (mm) | 130.00 mm |
| Gross width (mm) | 70.00 mm |
| Gross height (mm) | 30.00 mm |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |