Logilink | UA0107 | SATA | USB 3.0 | 3.5"
- Preces kods: 084086
- EAN: 4052792005813
- MPN: UA0107
21.30€
Bez nodokļa: 17.60€
| Ražotājs | Logilink |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | UA0107 |
| Tips | 3.5" |
| Cietā diska interfeiss | SATA |
| Standarta interfeisi | USB 3.0 |
| Atbalstīto atmiņas ierīču skaits | 1 |
| Karstā pārnese (hot-swap) | Yes |
| Atmiņas iekārtas izmēri | 3.5 mm |
| Atbalstītie glabāšanas diska interfeisi | SATA |
| Produkta krāsa | Black |
| Materiāls | Aluminium |
| USB 3.0 portu skaits | 1 |
| Ārējais jaudas adapteris | Yes |
| Standarts Plug and Play | Yes |
| Datu pārsūtīšanas ātrums | 5 Gbit/s |
| Jaudas prasības | 12 V / 2 A |
| Interfeiss | USB 3.0 |
| Citas funkcijas | External USB 3.0 Hard Drive EnclosureSuitable for 3.5 "SATA HDDTransfer Rate: Up to 5 Gbit / sBackward compatible with USB 2.0, 1.1Made from high grade aluminumHot Plug and Plug & PlayNo driver installationUSB 3.0 port and cable12V/2A power supply included |
| Net weight | 0.346 kg |
| Gross weight | 0.493 kg |
| WEEE tax | Yes |
| Packing quantity | 20.00 pcs |
| Gross depth master carton | 470 mm |
| Gross width master carton | 380 mm |
| Gross height master carton | 295 mm |
| Net weight master carton | 9.86 kg |
| Tare weight master carton | 0.896 kg |
| Volume (m3) | 0.002254 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.147 kg |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Gross depth (mm) | 230 mm |
| Gross width (mm) | 70 mm |
| Gross height (mm) | 140 mm |
| Paper/Pasteboard | 147.00 g |
| Embeeded battery | No |
| Palette Qty | 640 pcs |