Hyper | 1M Silicone 240W USB-C Charging Cable | USB-C to USB-C
- Preces kods: 423930
- EAN: 6941921149512
- MPN: HJ4001BKGL
15.58€
Bez nodokļa: 12.88€
| Ražotājs | Hyper |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Tips | USB-C to USB-C |
| Producer product name | 1M Silicone 240W USB-C Charging Cable |
| Gross depth (mm) | 101 mm |
| Gross height (mm) | 155.00 mm |
| Gross width (mm) | 27 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 40.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.05 kg |
| Volume (m3) | 0.000422685 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 3921 pcs |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.12 kg |
| Net weight | 0.07 kg |
| Kabeļa garums | 1 m |