Deepcool | "Iceedge mini FS" | Universal
- Preces kods: 087298
- EAN: 6933412725527
- MPN: DP-MCH2-IEMV2
8.47€
Bez nodokļa: 7.00€
| Ražotājs | Deepcool |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Procesora zīmols | Universal |
| Producer product name | "Iceedge mini FS" |
| Karstumizturīgs | 70-95W TDP |
| Ventilators | Fan Dimension: 80 x 80 x 25 mmSpeed : 2200±10%RPM R.P.MMax Air Flow (CFM): 28 CFMNoise: 25 dBABearing Type: Hydro BearingConnector: 3-pin |
| Sildīšanas funkcija | Aluminium |
| Citas funkcijas | * Maximum compatible CPU wattage: 95W TDP. *2 sintered powder heatpipes directly touch the CPU surface and conduct heat from the processor quickly to protect it from overheating.*Well built aluminum heatsink dissipates heat effeciently. |
| Net weight | 0.142 kg |
| Platums | 127X62X129.5mm cm |
| Augstums | 127X62X129.5mm cm |
| Dziļums | 127X62X129.5mm cm |
| Dimensijas (WxDxH) | 127X62X129.5mm mm |
| Savietojami procesori | Intel:Core i5 (partial)Core i3Core 2 Quad (partial)Core 2 DuoPentiumCeleronAMD:Phenom II X4/X3 (partial)Phenom X4/X3 (partial)Athlon II X2Athlon X2 (partial)AthlonSempron AMDPhenom™ II X4 / Phenom™ II X3 / Phenom™ II X2 / Phenom™ X4 / Phenom™ X3 / Athlon™ II X4 / Athlon™ II X3 / Athlon™ II X2 / Athlon™ X2 / Athlon™ / Sempron™ |
| Gross weight | 0.321 kg |
| Packing quantity | 1 pcs |
| Volume (m3) | 0.0018576 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.179 kg |
| Gross depth (mm) | 120 mm |
| Gross width (mm) | 120 mm |
| Gross height (mm) | 129 mm |
| Paper/Pasteboard | 179 g |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 465 pcs |