SPG6-B-6C | Sockets quantity 6 | Surge protector
- Preces kods: 093308
- EAN: 8716309068666
- MPN: SPG6-B-6C
5.47€
Bez nodokļa: 4.52€
| Ražotājs | Gembird |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | SPG6-B-6C |
| Kontaktligzdu daudzums | 6 |
| Produkta veids | Surge protector |
| Kabeļa garums | 1.8 m |
| Izeju skaits | 6 |
| Nominālais ieejas spriegums | 250 V |
| Maksimālā strāva | 16 A |
| Citas funkcijas | GS approved surge protector with German type AC socketsPower surge and over-voltage suppression: protects computers, other office equipment and home appliances from harmful power surges and spikes16 A automatic circuit breakerHigh quality, flame retardant plastic caseMounting holesVDE-approved power cord with German plugPower rocker switch with indicator light |
| Net weight | 0.43 kg |
| Maksimālais kabeļa garums | 1.8 m |
| Gross weight | 0.53 kg |
| WEEE tax | Yes |
| Packing quantity | 1 pcs |
| Volume (m3) | 0.0014391 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross depth (mm) | 45 mm |
| Gross width (mm) | 82 mm |
| Gross height (mm) | 390 mm |
| TI weight (kg) | 0.34 kg |
| Plastic (No PET) | 100.00 g |
| Embeeded battery | No |
| Palette Qty | 1201 pcs |