Silicon Power | Blaze B05 | 16 GB | USB 3.0 | Black
- Preces kods: 127021
- EAN: 4712702632460
- MPN: SP016GBUF3B05V1K
8.14€
Bez nodokļa: 6.73€
| Ražotājs | Silicon Power |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Produkta krāsa | Black |
| Kapacitāte | 16 GB |
| Interfeisa tips | USB 3.0 |
| Producer product name | Blaze B05 |
| Daudzums | 1 |
| Formas faktors | Slide |
| Materiāls | Plastic |
| Atbalstītās Linux operētājsistēmas | Yes |
| Standarts Plug and Play | Yes |
| Atbalstītās Windows operētājsistēmas | Windows 7 Home Basic |
| Atbalstītās Mac operētājsistēmas | Mac OS X 10.3 Panthe |
| Svars | 9.2 g |
| Platums | 5.39 cm |
| Augstums | 1 cm |
| Dziļums | 2 cm |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 70 °C |
| Tips | USB Flash Drive |
| Kapacītāte | 16GB ml |
| Citas funkcijas | One-handed operation with the intelligent design of retractable USB connector.●Special cap-less design, no more worries about the loss of drive caps.●LED indicator, easier for users to recognize the transferring status.●Matte surface, able to avoid scratches, fingerprint and dirt●SP Widget free download software, providing 7 major back-up and Secure functions |
| Net weight | 0.006 kg |
| Dimensijas (WxDxH) | 53.9 x 20.0 x 10.0 mm mm |
| Gross weight | 0.016 kg |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| TI weight (kg) | 0 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Gross depth (mm) | 85 mm |
| Gross width (mm) | 10 mm |
| Gross height (mm) | 125 mm |
| Paper/Pasteboard | 9 g |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Plastic (No PET) | 1 g |
| Palette Qty | 16264 pcs |