Epson T6642 Ink bottle 70ml | Ink Cartridge | Cyan
- Preces kods: 127622
- EAN: 8715946496542
- MPN: C13T66424A
7.85€
Bez nodokļa: 6.49€
| Ražotājs | Epson |
| Garantija | 0 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Drukājamās krāsas | Cyan |
| Tips | Ink Cartridge |
| Producer product name | T6642 Ink bottle 70ml |
| Daudzums | 1 |
| Savienojamie produkti | Epson L100/L110/L200 |
| Kapacītāte | 70 ml |
| Produkta krāsa | Cyan |
| Kapacitāte | 70 ml GB |
| Net weight | 0.085 kg |
| Gross weight | 0.12 kg |
| Paper/Pasteboard | 22.00 g |
| PET | 12.00 g |
| Packing quantity | 30 pcs |
| Volume (m3) | 0.00047082 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.035 kg |
| Gross depth (mm) | 140.00 mm |
| Gross width (mm) | 59 mm |
| Gross height (mm) | 57 mm |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Gross depth master carton | 430 mm |
| Gross width master carton | 307 mm |
| Gross height master carton | 145 mm |
| Net weight master carton | 3.6 kg |
| Tare weight master carton | 0.191 kg |
| Palette Qty | 2700 pcs |