Dell | USB-A 3.0 to Ethernet (PXE Boot) | Black | Adapter
- Preces kods: 140960
- EAN: 5397063566679
- MPN: 470-ABBT
22.89€
Bez nodokļa: 18.92€
| Ražotājs | Dell |
| Garantija | 1 year warranty gads(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Produkta krāsa | Black |
| Tips | Adapter |
| Producer product name | USB-A 3.0 to Ethernet (PXE Boot) |
| Savienojamības tehnoloģija | Wired |
| Ethernet LAN datu pārsūtīšanas ātrums | 10,100,1000 Mbit/s |
| Dimensijas (WxDxH) | 2.03 cm x 15.2 cm x 1.52 cm (WxDxH) mm |
| Ethernet LAN (RJ-45) pieslēgvietu skaits | 1 |
| Saimnieka interfeiss | USB |
| Interfeiss | Ethernet |
| Interfeisa tips | Ethernet 10Base-T, Ethernet 100Base-TX, Ethernet 1000Base-T |
| Tīkla standarts | IEEE 802.3, IEEE 802 |
| Manuāls | Yes |
| Ātrās startēšanas gids | Yes |
| Iekļauto produktu skaits | 1 pcs |
| Platums | 2.03 cm |
| Augstums | 1.52 cm |
| Dziļums | 15.2 cm |
| Iekšējs | No |
| Datu pārsūtīšanas ātrums (max) | 1000 Mbit/s |
| Ethernet/LAN savienojums | Yes |
| Kabeļa likšanas tehnoloģija | 10/100/1000BaseT(X) |
| USB barošana | Yes |
| Atbalstāmie protokoli | 10Mb LAN, 100Mb LAN, GigE |
| Net weight | 0.018 kg |
| Gross weight | 0.036 kg |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Volume (m3) | 0.000378 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.018 kg |
| Gross depth (mm) | 14 mm |
| Gross width (mm) | 108 mm |
| Gross height (mm) | 250 mm |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Paper/Pasteboard | 18 g |
| Palette Qty | 4571 pcs |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Kopnes veids | SuperSpeed USB 3.0 |
| Formas faktors | External |