Epson T6731 Ink bottle 70ml | Ink Cartridge | Black
- Preces kods: 146137
- EAN: 8715946495293
- MPN: C13T67314A
9.44€
Bez nodokļa: 7.80€
| Ražotājs | Epson |
| Garantija | 0 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Drukājamās krāsas | Black |
| Tips | Ink Cartridge |
| Producer product name | T6731 Ink bottle 70ml |
| Daudzums | 1 |
| Drukāšanas tehnoloģija | Inkjet |
| Iepakojuma tips | Box |
| Savienojamie produkti | Epson L800 |
| Lappušu apjoms | 1800 lappuses |
| Kapacītāte | 70 ml |
| Foto tintes krāsa(s) | Black |
| Net weight | 0.078 kg |
| Gross weight | 0.114 kg |
| Paper/Pasteboard | 22.00 g |
| PET | 13.00 g |
| Packing quantity | 30 pcs |
| Volume (m3) | 0.00045486 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.036 kg |
| Gross depth (mm) | 57 mm |
| Gross width (mm) | 57 mm |
| Gross height (mm) | 140 mm |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Gross depth master carton | 434 mm |
| Gross width master carton | 310 mm |
| Gross height master carton | 153 mm |
| Net weight master carton | 3.42 kg |
| Tare weight master carton | 0.206 kg |
| Palette Qty | 2490 pcs |