Epson T6736 Ink bottle 70ml | Ink Cartridge | Light Magenta
- Preces kods: 146143
- EAN: 8715946495743
- MPN: C13T67364A
9.44€
Bez nodokļa: 7.80€
| Ražotājs | Epson |
| Garantija | 0 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Drukājamās krāsas | Light Magenta |
| Tips | Ink Cartridge |
| Producer product name | T6736 Ink bottle 70ml |
| Daudzums | 1 |
| Drukāšanas tehnoloģija | Inkjet |
| Iepakojuma tips | Box |
| Tintes kārtridža tips | Standard |
| Savienojamie produkti | Epson L800 |
| Lappušu apjoms | 1800 lappuses |
| Kapacītāte | 70 ml |
| Net weight | 0.083 kg |
| Gross weight | 0.113 kg |
| Paper/Pasteboard | 17.00 g |
| PET | 12.00 g |
| Packing quantity | 30 pcs |
| Volume (m3) | 0.000467596 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.03 kg |
| Gross depth (mm) | 58 mm |
| Gross width (mm) | 58 mm |
| Gross height (mm) | 139 mm |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Gross depth master carton | 435 mm |
| Gross width master carton | 310 mm |
| Gross height master carton | 163 mm |
| Net weight master carton | 3.39 kg |
| Tare weight master carton | 0.22 kg |
| Palette Qty | 2340 pcs |