Cablexpert | Patch cord | PP12-0.5M/BK | Black RJ45 Male | RJ45 Male
- Preces kods: 146470
- EAN: 8716309038560
- MPN: PP12-0.5M/BK
0.31€
Bez nodokļa: 0.26€
| Ražotājs | Cablexpert |
| Garantija | 12 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Produkta krāsa | Black |
| Producer product name | PP12-0.5M/BK |
| Producer product family | Patch cord |
| Net weight | 0.02 kg |
| Tips | Cat 5E, U/UTP |
| Gross weight | 0.02 kg |
| Plastic (No PET) | 5 g |
| Palette Qty | 6400 pcs |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Kabeļa garums | 0.5 m |
| Savienotājs 2 | RJ45 Male |
| Savienotājs 1 | RJ45 Male |