FSP | FP 1500 | 1500 VA | 110 / 120 VAC or 220 / 230 / 240 VAC V | 290 V
- Preces kods: 147469
- EAN: 4711140487656
- MPN: FP1500
138.09€
Bez nodokļa: 114.12€
| Ražotājs | FSP |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Ieejas darba spriegums (maks.) | 290 V |
| Maiņstrāvas ieejas spriegums | 110 / 120 VAC or 220 / 230 / 240 VAC V |
| Kapacitāte | 1500 VA |
| Producer product name | FP 1500 |
| Barošanas avota ieejas frekvence | 50/60 Hz |
| Ieejas darba spriegums (min.) | 162 V |
| Izejas jaudas kapacitāte (VA) | 1500 VA |
| Izejas jauda | 900 W |
| Izejas frekvences regulēšana | 60 / 50 Hz |
| Baterijas uzlādes laiks | 6 h |
| Bateriju maiņas brīdinājumi | Audible |
| Atbalstāmo bateriju skaits | 2 |
| Baterijas tips | 9 AH |
| Schuko izeju skaits | 4 |
| Izeju skaits | 4 |
| Maiņstrāvas kontaktligzdu tipi | Type F (Schuko) |
| Savienotājs(i) | 4 x schuko outlets |
| Formas faktors | Mini tower |
| Iepakojuma dziļums | 39 cm |
| Svars | 10.4 g |
| Iepakojuma augstums | 27.5 cm |
| Platums | 13 cm |
| Augstums | 18.2 cm |
| Iepakojuma platums | 19 cm |
| Dziļums | 32 cm |
| UPS topoloģija | Line-Interactive |
| Reakcijas laiks | 6 ms |
| Barošanas aizsardzības funkcijas | Overcharge, Overload |
| Viļņa forma | Sine |
| Trokšņu līmenis | 40 dB |
| Skaņas signalizācija | Yes |
| Produkta krāsa | Black |
| Modinātājsignāla funkcija | Sounding every 0,5 sec |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 40 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 0 - 90 % |
| Niminālais izejas spriegums | 220 V |
| Dimensijas (WxDxH) | 320 x 130 x 182 mm mm |
| Baterija zema indikators | Sounding every sec |
| Net weight | 9.597 kg |
| Gross weight | 10.5 kg |
| WEEE tax | Yes |
| Packing quantity | 2 pcs |
| Volume (m3) | 0.02130453 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.903 kg |
| TI weight (kg) | 8.10 kg |
| Composition of battery | CL127:NK:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:PE:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Type of battery | Accumulator |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Gross depth (mm) | 393 mm |
| Gross width (mm) | 195 mm |
| Gross height (mm) | 278 mm |
| Plastic (No PET) | 148.00 g |
| Paper/Pasteboard | 755.00 g |
| Gross depth master carton | 415 mm |
| Gross width master carton | 413 mm |
| Gross height master carton | 305 mm |
| Net weight master carton | 21 kg |
| Tare weight master carton | 0.889 kg |
| Palette Qty | 66 pcs |