ColorWay Toner Cartridge | Black
- Preces kods: 161650
- EAN: 6942941820740
- MPN: CW-C725EU
9.44€
Bez nodokļa: 7.80€
| Ražotājs | ColorWay |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Tips | Toner Cartridge |
| Drukājamās krāsas | Black |
| Produkta krāsa | Black |
| Savietojamība | Canon: 725, HP CE285A |
| Savienojamie produkti | Canon: 725, HP CE285A |
| Net weight | 0.51 kg |
| Gross weight | 0.69 kg |
| Packing quantity | 15 pcs |
| Volume (m3) | 0.00295127 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.18 kg |
| Gross depth (mm) | 317 mm |
| Gross width (mm) | 95 mm |
| Gross height (mm) | 98 mm |
| Paper/Pasteboard | 180.00 g |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Gross depth master carton | 500 mm |
| Gross width master carton | 335 mm |
| Gross height master carton | 320 mm |
| Net weight master carton | 10.35 kg |
| Tare weight master carton | 0.911 kg |
| Palette Qty | 480 pcs |