ColorWay Toner Cartridge | Black
- Preces kods: 161651
- EAN: 6942941820733
- MPN: CW-C728EU
9.15€
Bez nodokļa: 7.56€
| Ražotājs | ColorWay |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Tips | Toner Cartridge |
| Drukājamās krāsas | Black |
| Produkta krāsa | Black |
| Savietojamība | Canon: 728/726, HP CE278A |
| Savienojamie produkti | Canon: 728/726, HP CE278A |
| Lappušu apjoms | 2100 lappuses |
| Net weight | 0.531 kg |
| Gross weight | 0.711 kg |
| Packing quantity | 15 pcs |
| Volume (m3) | 0.0029925 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.18 kg |
| Gross depth (mm) | 315 mm |
| Gross width (mm) | 95 mm |
| Gross height (mm) | 100 mm |
| Paper/Pasteboard | 180.00 g |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Gross depth master carton | 500 mm |
| Gross width master carton | 330 mm |
| Gross height master carton | 325 mm |
| Net weight master carton | 10.665 kg |
| Tare weight master carton | 0.912 kg |
| Palette Qty | 480 pcs |