ColorWay CW-H278M | Toner Cartridge | Black
- Preces kods: 161662
- EAN: 6942941820672
- MPN: CW-H278M
7.11€
Bez nodokļa: 5.88€
| Ražotājs | ColorWay |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Drukājamās krāsas | Black |
| Tips | Toner Cartridge |
| Producer product family | CW-H278M |
| Daudzums | 1 |
| Produkta krāsa | Black |
| Savienojamie produkti | HP CE278A (78A); Canon 728/726 |
| Lappušu apjoms | 2100 lappuses |
| Zīmolu saderība | Universal |
| Savietojamība | HP CE278A (78A); Canon 728/726 |
| Net weight | 0.501 kg |
| Gross weight | 0.681 kg |
| Packing quantity | 20 pcs |
| Volume (m3) | 0.00336 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.18 kg |
| Gross depth (mm) | 300 mm |
| Gross width (mm) | 100 mm |
| Gross height (mm) | 112 mm |
| Paper/Pasteboard | 180.00 g |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Gross depth master carton | 522 mm |
| Gross width master carton | 310 mm |
| Gross height master carton | 472 mm |
| Net weight master carton | 13.62 kg |
| Tare weight master carton | 1.298 kg |
| Palette Qty | 440 pcs |