Epson T8507 | Ink Cartridge | Light Black
- Preces kods: 165438
- EAN: 010343914926
- MPN: C13T850700
55.99€
Bez nodokļa: 46.27€
| Ražotājs | Epson |
| Garantija | 0 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Drukājamās krāsas | Light Black |
| Tips | Ink Cartridge |
| Producer product name | T8507 |
| Daudzums | 1 |
| Kapacītāte | 80 ml |
| Produkta krāsa | Light Black |
| Savienojamie produkti | SureColor SC-P800 |
| Kapacitāte | 80 ml GB |
| Net weight | 0.146 kg |
| Gross weight | 0.161 kg |
| Paper/Pasteboard | 14.00 g |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Volume (m3) | 0.00028 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.015 kg |
| Gross depth (mm) | 35 mm |
| Gross width (mm) | 100 mm |
| Gross height (mm) | 80 mm |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 6171 pcs |