Epson | ELPDC21 | Full HD (1920x1080) | White | Lamp warranty 12 month(s)
- Preces kods: 173731
- EAN: 8715946610122
- MPN: V12H758040
704.15€
Bez nodokļa: 581.94€
| Ražotājs | Epson |
| Garantija | 36 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Maksimālā izšķirtspēja | Full HD (1920x1080) |
| Lampas garantija | 12 mēnesis(i) |
| Produkta krāsa | White |
| Producer product name | ELPDC21 |
| Net weight | 4.188 kg |
| Citas funkcijas | Frame Rate: Max. 30 fps, Freeze, Parallel video output, SD card viewer, Split screen, Zoom |
| Atbalstītās izšķirtspējas | SXGA(1280x1024)/XGA(1024x768)/WXGA 16:10 (1280x800)/WXGA 16:9 (1360x768)/1080p (1920x1080), 480p/ 720p/ 1080p |
| Gross weight | 4.8 kg |
| PET | 40 g |
| Plastic (No PET) | 30 g |
| TI weight (kg) | 0.022 kg |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| Embeeded battery | Yes |
| Tare weight (kg) | 0.612 kg |
| Gross depth (mm) | 445 mm |
| Gross height (mm) | 173 mm |
| Gross width (mm) | 238 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 600.00 g |
| Volume (m3) | 0.01832243 m³ |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 47 pcs |
| Wi-Fi connection | No |
| Iebūvēti skaļruņi | No |
| Gaismas avots | LED |
| Interfeiss | USB 1.1 Type B, VGA in, VGA out, HDMI out, built-in microphone, SD memory card, blank |
| Saderīgās operētājsistēmas | Mac OS 10.7.x, Mac OS 10.8.x, Mac OS 10.9.x, Mac OS X, Windows 10, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows Vista |
| Digitālā tālummaiņa | 10 x |
| Optiskā tālummaiņa | 12 x |
| Fokuss | Auto |