Sony | ICF-C1 | 0.1 W | Black
- Preces kods: 174518
- EAN: 4905524962031
- MPN: ICFC1B.CED
33.01€
Bez nodokļa: 27.28€
| Ražotājs | Sony |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Produkta krāsa | Black |
| RMS nominālā jauda | 0.1 W |
| Producer product name | ICF-C1 |
| Daudzums | 1 |
| Skaļuma kontrole | Rotary |
| FM antena | Yes |
| Aizmidzināšanas funkcija | Yes |
| Datuma norāde | Yes |
| AM antena | Yes |
| Ārējo durvju atvēršanas slēdzis | Yes |
| Skaņas signalizācija | Yes |
| Net weight | 0.541 kg |
| Svars | 520 g |
| Platums | 10.1 cm |
| Augstums | 10.2 cm |
| Dziļums | 10.1 cm |
| Manuāls | Yes |
| Ekrāns | LED |
| Draivera vienība | 6.6 cm |
| Iebūvēti skaļruņi | Yes |
| Iebūvēto skaļruņu skaits | 1 |
| Atbalstītās frekvences | AM, FM |
| FM frekvence | 87.5 - 108 MHz |
| AM frekvence | 531 - 1602 kHz |
| Modinātājpulkstenis | Yes |
| Atbalstāmo bateriju skaits | 1 |
| Baterijas tips | CR2032 |
| Gross weight | 0.63 kg |
| WEEE tax | Yes |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Volume (m3) | 0.00228735 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.089 kg |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Gross depth (mm) | 170 mm |
| Gross width (mm) | 117 mm |
| Gross height (mm) | 115 mm |
| Plastic (No PET) | 3.00 g |
| Paper/Pasteboard | 86.00 g |
| Embeeded battery | No |
| Palette Qty | 378 pcs |