ADATA | UV210 | 64 GB | USB 2.0 | Silver
- Preces kods: 180790
- EAN: 4712366965850
- MPN: AUV210-64G-RGD
7.09€
Bez nodokļa: 5.86€
| Ražotājs | ADATA |
| Garantija | 60 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | TW |
| Kapacitāte | 64 GB |
| Interfeisa tips | USB 2.0 |
| Produkta krāsa | Silver |
| Producer product name | UV210 |
| Materiāls | Metal |
| USB versija | USB 2.0 |
| Net weight | 0.014 kg |
| Gross weight | 0.022 kg |
| Paper/Pasteboard | 8 g |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 14311 pcs |