Caso | SV900 | 2000 W | Stainless steel
- Preces kods: 182809
- EAN: 4038437013061
- MPN: 01306
222.89€
Bez nodokļa: 184.21€
| Ražotājs | Caso |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Jauda | 2000 W |
| Produkta krāsa | Stainless steel |
| Producer product name | SV900 |
| Funkcijas | Vacuum cooking in a water bath |
| Citas funkcijas | Easy operation with digital display. Rapid water heating. Filter system. |
| Net weight | 5.321 kg |
| Viegli tīrāms | Yes |
| Tips | SousVide Center |
| Īpašās funkcijas | FINETEMP – temperature accuracy in steps of 0.1 °C in the temperature range from 30 °C to 90 °C |
| Gross weight | 7.55 kg |
| WEEE tax | Yes |
| Paper/Pasteboard | 1623.00 g |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Volume (m3) | 0.05721375 m³ |
| Tare weight (kg) | 2.229 kg |
| Plastic (No PET) | 606.00 g |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Gross depth (mm) | 418 mm |
| Gross width (mm) | 375 mm |
| Gross height (mm) | 365 mm |
| Embeeded battery | No |
| Palette Qty | 30 pcs |