Sony | ZX series | MDR-ZX310AP | Wired | On-Ear | White
- Preces kods: 184791
- EAN: 4905524942187
- MPN: MDRZX310APW.CE7
23.04€
Bez nodokļa: 19.04€
| Ražotājs | Sony |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Produkta krāsa | White |
| Producer product name | MDR-ZX310AP |
| Producer product family | ZX series |
| Valkāšanas veids | On-Ear |
| Savienojuma veids | Wired |
| trokšņu slāpēšana | No |
| Wireless | No |
| Austiņu veids | Binaural |
| Valkāšanas veids | On-Ear |
| Galviņas veids | Dynamic |
| Savienojamības tehnoloģija | Wired |
| Kabeļa garums | 1.2 m |
| Konektora kontaktu apvalks | Gold |
| Ierīces savienojamība | 3.5 mm |
| Audio izeja | Stereo |
| Austiņu izeja | No |
| USB uzlādešanas ports | No |
| Draivera vienība | 3 cm |
| Magnēta tips | Neodymium |
| Svars | 125 g |
| Jutīgums | 98 dB |
| Frekvences diapazons | 10 - 24000 Hz |
| Izejas pretestība | 24 Ω |
| Iebūvēts mikrofons | Yes |
| Futlāris, apvalks pārnēsāšanai | No |
| Bezvadu savienojumi | No |
| Net weight | 0.136 kg |
| Konektora veids | 3.5 mm |
| Gross weight | 0.216 kg |
| WEEE tax | Yes |
| Packing quantity | 4 pcs |
| Volume (m3) | 0.00111672 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.08 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Gross depth (mm) | 132 mm |
| Gross width (mm) | 47 mm |
| Gross height (mm) | 180 mm |
| Plastic (No PET) | 68.00 g |
| Paper/Pasteboard | 12.00 g |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth master carton | 195 mm |
| Gross width master carton | 140 mm |
| Gross height master carton | 210 mm |
| Net weight master carton | 0.864 kg |
| Tare weight master carton | 0.097 kg |
| Palette Qty | 1204 pcs |