Sony | EX series | MDR-EX15LP | In-ear | Pink
- Preces kods: 184794
- EAN: 4905524937244
- MPN: MDREX15LPPIZPI.AE
5.45€
Bez nodokļa: 4.50€
| Ražotājs | Sony |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Produkta krāsa | Pink |
| Producer product name | MDR-EX15LP |
| Producer product family | EX series |
| Valkāšanas veids | In-ear |
| Osu savienošana | Intraaural |
| Draivera vienība | 9 cm |
| Magnēta tips | Neodymium |
| Akustiskā sistēma | Closed |
| Ausīs ievietojamo austiņu veids | Earbuds |
| Skaņu spolītes veids | CCAW |
| Valkāšanas veids | In-ear |
| Galviņas veids | Dynamic |
| Maksimālā ieejas jauda | 100 mW |
| Savienojamības tehnoloģija | Wired |
| Kabeļa garums | 1.2 m |
| Konektora kontaktu apvalks | Gold |
| USB uzlādešanas ports | NO |
| Ierīces savienojamība | 3.5 mm |
| Audio izeja | Stereo |
| Austiņu izeja | No |
| Jutīgums | 100 dB |
| Frekvences diapazons | 8 - 22000 Hz |
| Bezvadu savienojumi | No |
| Net weight | 0.019 kg |
| Iebūvēts mikrofons | No |
| Izejas pretestība | 16 Ω |
| Gross weight | 0.044 kg |
| WEEE tax | Yes |
| Packing quantity | 6 pcs |
| Volume (m3) | 0.00019575 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.025 kg |
| TI weight (kg) | 0 kg |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Gross depth (mm) | 50 mm |
| Gross width (mm) | 29 mm |
| Gross height (mm) | 135 mm |
| Plastic (No PET) | 20 g |
| Paper/Pasteboard | 5.00 g |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth master carton | 111 mm |
| Gross width master carton | 94 mm |
| Gross height master carton | 150 mm |
| Net weight master carton | 0.264 kg |
| Tare weight master carton | 0.016 kg |
| Palette Qty | 6624 pcs |