Sony | MDR-E9LP Fontopia / In-Ear Headphones (Black) | In-ear | Black
- Preces kods: 186959
- EAN: 4905524727685
- MPN: MDRE9LPB.AE
6.16€
Bez nodokļa: 5.09€
| Ražotājs | Sony |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Produkta krāsa | Black |
| Producer product name | MDR-E9LP Fontopia / In-Ear Headphones (Black) |
| Valkāšanas veids | In-ear |
| Osu savienošana | Intraaural |
| Austiņu frekvence | 18 - 22000 Hz |
| Austiņu jutīgums | 104 dB |
| Pilna pretestība | 16 Ω |
| Draivera vienība | 1.35 cm |
| Magnēta tips | Neodymium |
| Akustiskā sistēma | Open |
| Valkāšanas veids | In-ear |
| Galviņas veids | Dynamic |
| Maksimālā ieejas jauda | 100 mW |
| Zīmolu saderība | Universal |
| Savienojamības tehnoloģija | Wired |
| Ierīces interfeiss | 3.5 mm (1/8") |
| Kabeļa garums | 1.2 m |
| Konektora kontaktu apvalks | Gold |
| Svars | 6 g |
| Manuāls | Yes |
| Papildu ieauši | Yes |
| Net weight | 0.013 kg |
| Gross weight | 0.047 kg |
| WEEE tax | Yes |
| Packing quantity | 6 pcs |
| Volume (m3) | 0.0001755 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.034 kg |
| TI weight (kg) | 0 kg |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Gross depth (mm) | 50 mm |
| Gross width (mm) | 26 mm |
| Gross height (mm) | 135 mm |
| Plastic (No PET) | 11 g |
| Paper/Pasteboard | 23 g |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth master carton | 110 mm |
| Gross width master carton | 87 mm |
| Gross height master carton | 150 mm |
| Net weight master carton | 0.282 kg |
| Tare weight master carton | 0.014 kg |
| Palette Qty | 7218 pcs |