Sony In-ear Headphones EX series, White | Sony | MDR-EX110AP | In-ear | White
- Preces kods: 186962
- EAN: 4905524936797
- MPN: MDREX110APW.CE7
12.06€
Bez nodokļa: 9.97€
| Ražotājs | Sony |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Produkta krāsa | White |
| Producer product name | MDR-EX110AP |
| Valkāšanas veids | In-ear |
| Austiņu veids | Binaural |
| Valkāšanas veids | In-ear |
| Galviņas veids | Dynamic |
| Savienojamības tehnoloģija | Wired |
| Kabeļa garums | 1.2 m |
| Osu savienošana | Intraaural |
| Austiņu frekvence | 5 - 24000 Hz |
| Pilna pretestība | 16 Ω |
| Draivera vienība | 9 cm |
| Svars | 3 g |
| Net weight | 0.04 kg |
| Gross weight | 0.08 kg |
| WEEE tax | Yes |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.04 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Gross depth (mm) | 70.00 mm |
| Gross width (mm) | 170.00 mm |
| Gross height (mm) | 40.00 mm |
| Plastic (No PET) | 36.00 g |
| Paper/Pasteboard | 4.00 g |
| Embeeded battery | No |
| Palette Qty | 3630 pcs |