ColorWay Econom | Toner Cartridge | Black
- Preces kods: 188140
- EAN: 6942941819904
- MPN: CW-C725M
7.11€
Bez nodokļa: 5.88€
| Ražotājs | ColorWay |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Drukājamās krāsas | Black |
| Tips | Toner Cartridge |
| Producer product family | Econom |
| Lappušu apjoms | 1600 lappuses |
| Zīmolu saderība | Universal |
| Savienojamie produkti | Canon 725, HP CE285A (85A) |
| Produkta krāsa | Black |
| Daudzums | 1 |
| Net weight | 0.483 kg |
| Gross weight | 0.663 kg |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Volume (m3) | 0.0033 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.18 kg |
| Gross depth (mm) | 300 mm |
| Gross width (mm) | 100 mm |
| Gross height (mm) | 110 mm |
| Paper/Pasteboard | 180.00 g |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 262 pcs |