Sony | MDR-ZX310 | Wired | On-Ear | Red
- Preces kods: 190524
- EAN: 4905524942156
- MPN: MDRZX310R.AE
19.17€
Bez nodokļa: 15.84€
| Ražotājs | Sony |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Produkta krāsa | Red |
| Producer product name | MDR-ZX310 |
| Microphone | No |
| Savienojuma veids | Wired |
| Valkāšanas veids | On-Ear |
| trokšņu slāpēšana | No |
| Wireless | No |
| Valkāšanas veids | On-Ear |
| Galviņas veids | Dynamic |
| Uzpildāms | Yes |
| Austiņu frekvence | 10 - 24000 Hz |
| Austiņu jutīgums | 98 dB |
| Pilna pretestība | 24 Ω |
| Draivera vienība | 3 cm |
| Magnēta tips | Neodymium |
| Savienojamības tehnoloģija | Wired |
| Kabeļa garums | 1.2 m |
| Konektora kontaktu apvalks | Gold |
| USB uzlādešanas ports | No |
| Svars | 125 g |
| Konektora veids | 3.5 mm |
| Bezvadu savienojumi | No |
| Net weight | 0.142 kg |
| Savienojuma veids | 3.5 mm |
| Gross weight | 0.225 kg |
| WEEE tax | Yes |
| Packing quantity | 1 pcs |
| Volume (m3) | 0.0010773 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.083 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Gross depth (mm) | 133 mm |
| Gross width (mm) | 45 mm |
| Gross height (mm) | 180 mm |
| Plastic (No PET) | 71.00 g |
| Paper/Pasteboard | 12.00 g |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth master carton | 198 mm |
| Gross width master carton | 143 mm |
| Gross height master carton | 197 mm |
| Net weight master carton | 0.9 kg |
| Palette Qty | 1604 pcs |