TEFAL | XA800112 | Black
- Preces kods: 191096
- EAN: 3045386366149
- MPN: XA800112
16.15€
Bez nodokļa: 13.35€
| Ražotājs | TEFAL |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | XA800112 |
| Produkta krāsa | Black |
| Tips | Toasted sandwich plates for SW852 Sandwich maker |
| Paper/Pasteboard | 310 g |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Packing quantity | 1 pcs |
| Gross depth (mm) | 45 mm |
| Gross width (mm) | 155 mm |
| Gross height (mm) | 255 mm |
| Volume (m3) | 0.001778625 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.31 kg |
| Palette Qty | 972 pcs |
| Gross weight | 0.586 kg |
| Net weight | 0.276 kg |