Dell | KB813 | Smartcard keyboard | Wired | EE | Black | USB
- Preces kods: 192416
- EAN: 5397063961818
- MPN: 580-AFYX
38.43€
Bez nodokļa: 31.76€
| Ražotājs | Dell |
| Garantija | 12 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | KB813 |
| Tips | Smartcard keyboard |
| Konektora veids | USB |
| Tastatūras izkārtojums | EE |
| Produkta krāsa | Black |
| Savienojamības tehnoloģija | Wired |
| Net weight | 0.77 kg |
| Citas funkcijas | This Smartcard keyboard provides durable typing solution through spill-resistant, low profile quiet keys with a removable palm rest that helps provide a comfortable typing experience. Its wired connection helps provide secure, fast data and authentication transfers. Moreover, the wired USB connection is easy to connect to virtually any Dell system. |
| Gross weight | 0.87 kg |
| Packing quantity | 10 pcs |
| Volume (m3) | 0.00376992 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| Gross depth (mm) | 462 mm |
| Gross width (mm) | 170 mm |
| Gross height (mm) | 48 mm |
| Paper/Pasteboard | 100.00 g |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Gross depth master carton | 346 mm |
| Gross width master carton | 270 mm |
| Gross height master carton | 472 mm |
| Net weight master carton | 8.7 kg |
| Tare weight master carton | 0.75 kg |
| Palette Qty | 300 pcs |