Dell | KB813 | Smartcard keyboard | Wired | Russian | Black
- Preces kods: 193557
- EAN: 5397063785124
- MPN: 580-18360
38.43€
Bez nodokļa: 31.76€
| Ražotājs | Dell |
| Garantija | 12 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | KB813 |
| Tips | Smartcard keyboard |
| Tastatūras izkārtojums | Russian |
| Cipartastatūra | 10 digits |
| Produkta krāsa | Black |
| Savienojamības tehnoloģija | Wired |
| Interfeiss | USB |
| Produkta veids | Keyboard |
| Citas funkcijas | with smart card reader |
| Net weight | 0.764 kg |
| Gross weight | 0.864 kg |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| Gross depth (mm) | 460.00 mm |
| Gross width (mm) | 50 mm |
| Gross height (mm) | 170 mm |
| Paper/Pasteboard | 100.00 g |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 221 pcs |