Brother Super High Yield Ink Cartridge LC3219XLBK | Ink Cartridge | Magenta
- Preces kods: 202037
- EAN: 4977766762205
- MPN: LC3219XLM
24.72€
Bez nodokļa: 20.43€
| Ražotājs | Brother |
| Garantija | 0 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | JP |
| Drukājamās krāsas | Magenta |
| Tips | Ink Cartridge |
| Producer product name | Super High Yield Ink Cartridge LC3219XLBK |
| Gross weight | 0.05 kg |
| Net weight | 0.042 kg |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Volume (m3) | 0.00008925 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.008 kg |
| Gross depth (mm) | 70 mm |
| Gross width (mm) | 15 mm |
| Gross height (mm) | 85 mm |
| Paper/Pasteboard | 8.00 g |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Plastic (No PET) | 4.00 g |
| Palette Qty | 19361 pcs |
| Lappušu apjoms | 1500 lappuses |