Sony | SEL-70200GM FE 70-200mm F2.8 GM OSS | Sony
- Preces kods: 202706
- EAN: 4548736038417
- MPN: SEL70200GMW.SYX
2 254.68€
Bez nodokļa: 1 863.37€
| Ražotājs | Sony |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Kameras zīmolu saderība | Sony |
| Producer product name | SEL-70200GM FE 70-200mm F2.8 GM OSS |
| Gross weight | 2.018 kg |
| Net weight | 1.80 kg |
| Fokusa garums | 70-200 mm |
| Objektīva uzstādīšanas interfeiss | Sony E-mount |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.218 kg |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Gross depth (mm) | 140.00 mm |
| Gross width (mm) | 300.00 mm |
| Gross height (mm) | 140.00 mm |
| Plastic (No PET) | 39.00 g |
| Paper/Pasteboard | 179.00 g |
| Embeeded battery | No |
| Palette Qty | 294 pcs |