Camry | CR 4480 | Popcorn maker
- Preces kods: 206003
- EAN: 5908256839564
- MPN: CR 4480
19.63€
Bez nodokļa: 16.22€
| Ražotājs | Camry |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | CR 4480 |
| Tips | Popcorn maker |
| Gross weight | 1.64 kg |
| Net weight | 1.161 kg |
| Izcelsmes valsts | China |
| Produkta krāsa | Red |
| WEEE tax | Yes |
| Packing quantity | 6 pcs |
| Volume (m3) | 0.0131905 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.479 kg |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Gross depth (mm) | 230 mm |
| Gross width (mm) | 185 mm |
| Gross height (mm) | 310 mm |
| Paper/Pasteboard | 448 g |
| Embeeded battery | No |
| PET | 5 g |
| Plastic (No PET) | 26 g |
| Gross depth master carton | 720 mm |
| Gross width master carton | 395 mm |
| Gross height master carton | 330 mm |
| Net weight master carton | 9.84 kg |
| Tare weight master carton | 1.595 kg |
| Palette Qty | 108 pcs |