Dell | Mouse | MS116 RTL Box | Optical | Wired | Black
- Preces kods: 209386
- EAN: 5397063763665
- MPN: 570-AAIR
8.98€
Bez nodokļa: 7.42€
| Ražotājs | Dell |
| Garantija | 12 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | TW |
| Tips | Optical |
| Ierīces tips | Wired |
| Producer product name | MS116 RTL Box |
| Producer product family | Mouse |
| Produkta krāsa | Black |
| Gross weight | 0.126 kg |
| Net weight | 0.076 kg |
| Atkārtoti uzlādējams | No |
| Kabeļa garums | 1,8 m |
| Kustības uztveršanas tehnoloģija | Optical |
| Baterijas pievienotas | No |
| Bezvadu savienojumi | No |
| WEEE tax | Yes |
| Packing quantity | 50 pcs |
| Volume (m3) | 0.0005544 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.05 kg |
| Gross depth (mm) | 140 mm |
| Gross width (mm) | 90 mm |
| Gross height (mm) | 44 mm |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Paper/Pasteboard | 50.00 g |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth master carton | 230 mm |
| Gross width master carton | 475 mm |
| Gross height master carton | 310 mm |
| Net weight master carton | 6.3 kg |
| Tare weight master carton | 0.339 kg |
| Palette Qty | 2550 pcs |