Sony | MDR-ZX110APB.CE7 | Headband/On-Ear | Microphone | Black
- Preces kods: 211056
- EAN: 4905524930221
- MPN: MDRZX110APB.CE7
15.91€
Bez nodokļa: 13.15€
| Ražotājs | Sony |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Produkta krāsa | Black |
| Producer product name | MDR-ZX110APB.CE7 |
| Microphone | Yes |
| Valkāšanas veids | Headband/On-Ear |
| Gross weight | 0.21 kg |
| Net weight | 0.131 kg |
| Konektora veids | 3.5 mm |
| Bezvadu savienojumi | No |
| USB uzlādešanas ports | No |
| Kabeļa garums | 1.2 m |
| Valkāšanas veids | Headband/On-Ear |
| Frekvences diapazons | 12–22000 Hz |
| Īpašās funkcijas | DRIVER UNIT: 30 mm dynamic – Dome type |
| WEEE tax | Yes |
| Packing quantity | 1 pcs |
| Volume (m3) | 0.0010773 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.079 kg |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Gross depth (mm) | 45 mm |
| Gross width (mm) | 133 mm |
| Gross height (mm) | 180 mm |
| Plastic (No PET) | 60.00 g |
| Paper/Pasteboard | 19.00 g |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth master carton | 200 mm |
| Gross width master carton | 140 mm |
| Gross height master carton | 215 mm |
| Net weight master carton | 0.84 kg |
| Palette Qty | 1604 pcs |