Cloud Router Switch CRS326-24G-2S+RM | 12 month(s)
- Preces kods: 214100
- EAN: 4752224002198
- MPN: CRS326-24G-2S+RM
182.69€
Bez nodokļa: 150.98€
| Ražotājs | MikroTik |
| Garantija | 12 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | LV |
| Slēdža tips | Managed L3 |
| Gigabit Ethernet (copper) pieslēgvietu skaits | 24 |
| SFP + portu skaits | 2 |
| Formas faktors | Rackmountable |
| Producer product name | Cloud Router Switch CRS326-24G-2S+RM |
| Gross weight | 1.647 kg |
| Net weight | 0.998 kg |
| Programmatūras tips | RouterOS (Level 5) |
| Citas funkcijas | POE In: Passive POE |
| Predominant port type | 1 Gbps (RJ-45) |
| POE | No |
| WEEE tax | Yes |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Volume (m3) | 0.008116875 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.649 kg |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross depth (mm) | 555 mm |
| Gross width (mm) | 75 mm |
| Gross height (mm) | 195 mm |
| Paper/Pasteboard | 584 g |
| Embeeded battery | No |
| Plastic (No PET) | 65 g |
| Palette Qty | 106 pcs |