Goobay | CAT 5e patch cable, U/UTP | White RJ45 male (8P8C) | RJ45 male (8P8C)
- Preces kods: 217273
- EAN: 4040849685033
- MPN: 68503
2.21€
Bez nodokļa: 1.83€
| Ražotājs | Goobay |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | CAT 5e patch cable, U/UTP |
| Produkta krāsa | White |
| Gross weight | 0.208 kg |
| Net weight | 0.173 kg |
| Citas funkcijas | • unshielded LAN/network cable to connect network components with 2 x RJ45 connectors • with length indication on the slimline strain relief • with latch protection • pair-sequence acc. to EIA/TIA 568B • suitable for Gigabit (10/100/1000 Mbit) network |
| Tips | Cat 5E, U/UTP |
| Iepakojuma tips | Bulk |
| Kabeļa garums | 15 m |
| Savienotājs 2 | RJ45 male (8P8C) |
| Savienotājs 1 | RJ45 male (8P8C) |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Volume (m3) | 0.000624 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.035 kg |
| Gross depth (mm) | 130 mm |
| Gross width (mm) | 40 mm |
| Gross height (mm) | 120 mm |
| PET | 4.00 g |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Paper/Pasteboard | 31 g |
| Palette Qty | 2769 pcs |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |