Goobay | CAT 5e patchcable 50126, F/UTP | Grey RJ45 male (8P8C) | RJ45 male (8P8C)
- Preces kods: 217284
- EAN: 4040849501289
- MPN: 50128
0.80€
Bez nodokļa: 0.66€
| Ražotājs | Goobay |
| Garantija | 12 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Produkta krāsa | Grey |
| Producer product name | CAT 5e patchcable 50126, F/UTP |
| Gross weight | 0.053 kg |
| Net weight | 0.048 kg |
| Citas funkcijas | • shielded LAN/network cable to connect network components with 2 x RJ45 connectors • outer shield: foil screening • with 3µ gold plated PINs • with length indication on the slimline strain relief • with latch protection • pair-sequence acc. to EIA/TIA 568B |
| Tips | Cat 5E, F/UTP |
| Kabeļa garums | 2 m |
| Savienotājs 2 | RJ45 male (8P8C) |
| Savienotājs 1 | RJ45 male (8P8C) |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Volume (m3) | 0.0001815 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.005 kg |
| Gross depth (mm) | 15 mm |
| Gross width (mm) | 110 mm |
| Gross height (mm) | 110 mm |
| PET | 2.00 g |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Paper/Pasteboard | 3 g |
| Palette Qty | 9521 pcs |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |