Epson C13T944440 | Ink Cartridge L | Yellow
- Preces kods: 217930
- EAN: 8715946645339
- MPN: C13T944440
63.19€
Bez nodokļa: 52.22€
| Ražotājs | Epson |
| Garantija | 0 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Drukājamās krāsas | Yellow |
| Tips | Ink Cartridge L |
| Producer product name | C13T944440 |
| Gross weight | 0.171 kg |
| Net weight | 0.091 kg |
| Daudzums | 1 |
| Savienojamie produkti | WF-C5xxx |
| Lappušu apjoms | 3000 lappuses |
| Kapacītāte | 19.9 ml |
| Paper/Pasteboard | 57 g |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Volume (m3) | 0.0011592 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.08 kg |
| Gross depth (mm) | 105 mm |
| Gross width (mm) | 40 mm |
| Gross height (mm) | 276 mm |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| PET | 1 g |
| Plastic (No PET) | 11 g |
| Palette Qty | 1491 pcs |