Epson C13T945140 | Ink Cartridge XL | Black
- Preces kods: 217932
- EAN: 8715946645346
- MPN: C13T945140
83.78€
Bez nodokļa: 69.24€
| Ražotājs | Epson |
| Garantija | 0 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | C13T945140 |
| Drukājamās krāsas | Black |
| Tips | Ink Cartridge XL |
| Gross weight | 0.22 kg |
| Net weight | 0.14 kg |
| Lappušu apjoms | 5000 lappuses |
| Kapacītāte | 64.6 ml |
| Daudzums | 1 |
| Savienojamie produkti | WF-C5xxx |
| Paper/Pasteboard | 63 g |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Volume (m3) | 0.001176 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.08 kg |
| Gross depth (mm) | 105 mm |
| Gross width (mm) | 40 mm |
| Gross height (mm) | 280 mm |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| PET | 1 g |
| Plastic (No PET) | 11 g |
| Palette Qty | 1469 pcs |