Goobay | CAT 5e patch cable, U/UTP | Grey RJ45 male (8P8C) | RJ45 male (8P8C)
- Preces kods: 218802
- EAN: 4040849683428
- MPN: 68342
0.45€
Bez nodokļa: 0.37€
| Ražotājs | Goobay |
| Garantija | 12 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Produkta krāsa | Grey |
| Producer product name | CAT 5e patch cable, U/UTP |
| Gross weight | 0.024 kg |
| Net weight | 0.022 kg |
| Citas funkcijas | • unshielded LAN/network cable to connect network components with 2 x RJ45 connectors • with length indication on the slimline strain relief • with latch protection • pair-sequence acc. to EIA/TIA 568B • suitable for Gigabit (10/100/1000 Mbit) network |
| Tips | Cat 5E, U/UTP |
| Kabeļa garums | 1 m |
| Savienotājs 2 | RJ45 male (8P8C) |
| Savienotājs 1 | RJ45 male (8P8C) |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Volume (m3) | 0.000138 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.002 kg |
| Gross depth (mm) | 115 mm |
| Gross width (mm) | 10 mm |
| Gross height (mm) | 120 mm |
| PET | 2.00 g |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 12522 pcs |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |