Sony | 2 ch Single Sound bar | HT-SF150 | 30 W | Bluetooth | Black
- Preces kods: 219932
- EAN: 4548736067325
- MPN: HTSF150B.CEL
119.20€
Bez nodokļa: 98.51€
| Ražotājs | Sony |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | JP |
| Jauda | 30 W |
| Producer product name | HT-SF150 |
| Producer product family | 2 ch Single Sound bar |
| Portatīvs | No |
| Bezvadu savienojumi | No |
| Bluetooth | Yes |
| Krāsa | Black |
| Gross weight | 2.6 kg |
| Net weight | 1.731 kg |
| Pie sienas piestiprināms | Yes |
| Bluetooth versija | 4.2 |
| Izejas jauda | 120 W |
| Skaļruņu skaits | 1 x 2.0 ch speaker, 1 x bar speaker |
| HDMI izeja | 1 (ARC) |
| WEEE tax | Yes |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Volume (m3) | 0.02292 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.869 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Gross depth (mm) | 955 mm |
| Gross width (mm) | 150 mm |
| Gross height (mm) | 160 mm |
| Plastic (No PET) | 89.00 g |
| Paper/Pasteboard | 780.00 g |
| Embeeded battery | Yes |
| Palette Qty | 75 pcs |