Sony | STR-DH190 | Bluetooth
- Preces kods: 222457
- EAN: 4548736068124
- MPN: STRDH190.CEL
298.45€
Bez nodokļa: 246.65€
| Ražotājs | Sony |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | JP |
| CD atskaņotājs | No |
| Producer product name | STR-DH190 |
| Bezvadu savienojumi | Yes |
| Bluetooth | Yes |
| FM radio | Yes |
| Gross weight | 8.4 kg |
| Net weight | 7.22 kg |
| Svars | 6700 g |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Volume (m3) | 0.03140375 m³ |
| Tare weight (kg) | 1.18 kg |
| WEEE tax | Yes |
| TI weight (kg) | 0 kg |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Gross depth (mm) | 485 mm |
| Gross width (mm) | 370 mm |
| Gross height (mm) | 175 mm |
| Plastic (No PET) | 440 g |
| Paper/Pasteboard | 740.00 g |
| Embeeded battery | No |
| Palette Qty | 55 pcs |
| Iebūvēta displeja | Yes |
| Īpašās funkcijas | Sound-matched to PS-HX500 and PS-LX300USB turntables; Power amplifier for minimal distortion; Analog Audio Input (4), Phono input (1), Headphone Output (1); Precision audio with a reinforced chassis; The optimal layout for the Phono and transformer; Expertly designed to reduce vibration; Flexible speaker installation; Large capacity power transformer built for clarity; FM tuner with presets |