Goobay | USB-C 3.1 generation 1 cable | 67194 | USB-C to USB-C USB-C male | USB-C male
- Preces kods: 226743
- EAN: 4040849671944
- MPN: 67194
4.65€
Bez nodokļa: 3.84€
| Ražotājs | Goobay |
| Garantija | 12 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | 67194 |
| Producer product family | USB-C 3.1 generation 1 cable |
| Tips | USB-C to USB-C |
| Savienotājs 2 | USB-C male |
| Savienotājs 1 | USB-C male |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Volume (m3) | 0.000169 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.004 kg |
| Gross depth (mm) | 130 mm |
| Gross width (mm) | 10 mm |
| Gross height (mm) | 130 mm |
| PET | 4.00 g |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 10225 pcs |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.04 kg |
| Net weight | 0.036 kg |
| Citas funkcijas | for superfast synching and charging at up to 4,5 W USB-C™ connector can be used on both ends SuperSpeed data transmissions up to 5 Gbit/s – 10x faster than USB 2.0 Connection, type USB-C™ male Connection 2, type USB-C™ male Cable type round cable Inner conductor material CU (copper) Cable length 1 m max. transmission rate 5 Gbit/s |
| Kabeļa garums | 1 m |