PETKIT | Filter For PURA Air
- Preces kods: 229907
- EAN: 6931580102553
- MPN: P920F
5.94€
Bez nodokļa: 4.91€
| Ražotājs | PETKIT |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | Filter For PURA Air |
| Gross weight | 0.022 kg |
| Net weight | 0.012 kg |
| Citas funkcijas | The filter uses ions, neutralizes odors, and reduces the amount of dust in the air. Filter is made using natural materials. Even 20 extracts of different plants neutralize bad odor molecules. It is recommended to change the filter cartridge every three months. |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Volume (m3) | 0.000154375 m³ |
| Gross depth (mm) | 65 mm |
| Gross width (mm) | 25 mm |
| Gross height (mm) | 95 mm |
| WEEE tax | No |
| Embeeded battery | No |
| Palette Qty | 11194 pcs |
| Krāsa | White |