Sony | 128 GB | SDXC | Flash memory class 10
- Preces kods: 232509
- EAN: 027242898103
- MPN: SFM128T2.SYM
154.14€
Bez nodokļa: 127.39€
| Ražotājs | Sony |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Kapacitāte | 128 GB |
| Zibatmiņas klase | 10 |
| Tips | SDXC |
| Gross depth (mm) | 100 mm |
| Gross height (mm) | 125 mm |
| Gross width (mm) | 15 mm |
| Packing quantity | 5 pcs |
| Tare weight (kg) | 0.02 kg |
| Volume (m3) | 0.0001875 m³ |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Plastic (No PET) | 20 g |
| Paper/Pasteboard | 104.00 g |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Gross depth master carton | 130 mm |
| Gross width master carton | 85 mm |
| Gross height master carton | 110 mm |
| Net weight master carton | 0.165 kg |
| Tare weight master carton | 0.012 kg |
| Palette Qty | 7105 pcs |
| Gross weight | 0.033 kg |
| Net weight | 0.013 kg |
| Citas funkcijas | V60 |
| Rakstīšanas ātrums | 150 MB/s |
| Lasīšanas ātrums | 277 MB/s |