Goobay | Power supply cord (CEE/7/7 to mickey), angled | 68004 | Black
- Preces kods: 233029
- EAN: 4040849680045
- MPN: 68004
2.73€
Bez nodokļa: 2.26€
| Ražotājs | Goobay |
| Garantija | 12 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | 68004 |
| Producer product family | Power supply cord (CEE/7/7 to mickey), angled |
| Produkta krāsa | Black |
| Gross depth (mm) | 130 mm |
| Gross height (mm) | 300 mm |
| Gross width (mm) | 10 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| PET | 8.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.008 kg |
| Volume (m3) | 0.00039 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 4431 pcs |
| Gross weight | 0.187 kg |
| Net weight | 0.179 kg |
| Tips | CEE 7/7 to C5 |
| Tehniskās īpašības | IEC-60320-C5, also referred to as Mickey Mouse style cord. Connection, type Safety plug (type F, CEE 7/7) 90° Connection 2, type Device socket C5 . Cable type Designation H05-VV-F3G Inner conductor cross-section 0.75 mm² General Consumption Unit 1 pc. in polybag Color black Markings CE . |
| Kabeļa garums | 1.8 m |