Epson Cartrige | UltraChrome XD2 T40D140 | Ink | Black
- Preces kods: 233368
- EAN: 8715946631158
- MPN: C13T40D140
76.25€
Bez nodokļa: 63.02€
| Ražotājs | Epson |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Drukājamās krāsas | Black |
| Tips | Ink |
| Producer product name | UltraChrome XD2 T40D140 |
| Producer product family | Cartrige |
| Gross depth (mm) | 110.00 mm |
| Gross height (mm) | 132 mm |
| Gross width (mm) | 48 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Tare weight (kg) | 0.06 kg |
| Volume (m3) | 0.00069696 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 60 g |
| Palette Qty | 1240 pcs |
| Gross weight | 0.17 kg |
| Net weight | 0.11 kg |
| Kapacītāte | 80 ml |
| Savienojamie produkti | SureColor SC-T5100N; SureColor SC-T5100M; SureColor SC-T5100 Series; SureColor SC-T5100 - Wireless Printer (with Stand); SureColor SC-T3100N - Wireless Printer (No Stand); SureColor SC-T3100M-MFP - Wireless Printer (without Stand) 220V; SureColor SC-T3100 Series; SureColor SC-T3100 - Wireless Printer (with stand); SureColor SC-T2100 - Wireless Printer (No stand) |