Goobay | USB-C 3.1 generation 1 cable | 66509 | USB-C to USB-C
- Preces kods: 235669
- EAN: 4040849665097
- MPN: 66509
9.46€
Bez nodokļa: 7.82€
| Ražotājs | Goobay |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Tips | USB-C to USB-C |
| Producer product name | 66509 |
| Producer product family | USB-C 3.1 generation 1 cable |
| Gross depth (mm) | 120 mm |
| Gross height (mm) | 20 mm |
| Gross width (mm) | 120 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Tare weight (kg) | 0.02 kg |
| Volume (m3) | 0.000288 m³ |
| PET | 20.00 g |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 3000 pcs |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.124 kg |
| Net weight | 0.104 kg |
| Kabeļa garums | 3 m |
| Produkta krāsa | Black |
| 1. savienotāja konstrukcija | USB-C™ male |
| 2. savienotāja konstrukcija | USB-C™ male |