Epson Ecotank Photo | 106 | Ink Bottle | Black
- Preces kods: 236857
- EAN: 8715946643304
- MPN: C13T00R140
11.72€
Bez nodokļa: 9.69€
| Ražotājs | Epson |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Drukājamās krāsas | Black |
| Tips | Ink Bottle |
| Producer product name | 106 |
| Producer product family | Ecotank Photo |
| Gross depth (mm) | 58 mm |
| Gross height (mm) | 153 mm |
| Gross width (mm) | 58 mm |
| Packing quantity | 1 pcs |
| Tare weight (kg) | 0.02 kg |
| Volume (m3) | 0.000514692 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 20 g |
| Gross depth master carton | 480 mm |
| Gross width master carton | 310 mm |
| Gross height master carton | 153 mm |
| Net weight master carton | 3.81 kg |
| Tare weight master carton | 0.228 kg |
| Palette Qty | 1679 pcs |
| Gross weight | 0.127 kg |
| Net weight | 0.107 kg |
| Kapacītāte | 70 ml |